Tuning

Samozřejmě proti gustu,… o to nic, ale už dlouho mi vrtá v hlavě, co vede tuningáře k tomu, aby dělali to,co dělají. Kazí auta. Uplně dobrovolně a nevkusně. Mám na mysli plameny, draky, stříbrné držáky SPZ a v nejlepším případě pěst, nejspíš ocelovou, která to auto dokáže z každé strany zmáčknout tak, že vám ho vlastně opticky zůží. A to je skvělý. :-)

Je jedno, čím dotyčný brázdí silnice. Škodovka, BMW, Ford, nebo Peugeot. Zprasit se dá všechno. Tuningářům je asi i jedno, kolik za svůj povoz dali peněz a stejně ho ještě vylepší tuningem obvykle z Kauflandu – oblíbená je královská koruna u předního skla. Já to vidím jako znehodnocení auta, ale třeba na to jen nemám nos.

A vlastně! Pro takové pachatele ještě platí jedno pravidlo. Je-li v dohledu střední škola s vysokým počtem studentek, velký výskyt lidí na poledních procházkách, nebo se proste blíží obec – tuningář nasadí brýle, přidá plyn a hlasitost rádia v přímé úměrnosti k noze na pedálu stoupá. :-D

Tihle kluci si prostě myslí, že dát si na auto pěkný kola a mít ho čistý je málo. Hlavní je být vidět :-D A že to jede jen, když se hodně snaží? To je fuk, hlavně že světla „mrkaj“ na dálku a vejfuk je slyšet na míle daleko.

Hezky den. Sandra :-)

Zdroj fotek: tuning.cz

2 Responses to Tuning

  1. Petr 1.1.2013 at 11.27 #

    Tuzing ;)
    Bys na druhou stranu mohla dat hezky autíčka :)

  2. Olda 2.1.2013 at 13.58 #

    Tohle mluví za vše…. http://www.sportovnivozy.cz/36422-ford-escort-orion-rs2000

Napsat komentář