Slevovky – za super vychytávky neplatíte poštovné!

Tam, kde neplatíte poštovné :-)

Tam, kde neplatíte poštovné :-)

Dodací lhůta, která dělá suma sumárum dva až tři týdny, není nic, co by mělo být pro mé nákupy překážkou – dárky jsem objednala s časovým předstihem a na čajové pytlíky pro přípravu vlastní směsi, jsem já sama nespěchala :-)
A když jsem se po 16 dnech od zaplacení svého balíčku dočkala, byla jsem překvapená, že věci vypadají lépe než na původních obrázcích. Teď už si mohu spokojeně míchat čaje podle svého a v další objednávce se budu těšit na čajové sítko Mr. Tea, které je zkrátka boží!  Dalším úkolem je polepit stěny těmi krásnými samolepkami, které Slevovky nabíze. Jen jsi nejsem jistá, že se zvládnu rozhodnout, zda si za toaletní stolek nalepím obrázek Malého Prince, nebo oblíbený citát, který jsem  v nabídce náhodou také našla. Co ale už teď vím je to,  že letošní Vánoce budou ve znamení fusaků Baby pro děti ve tvaru žraloka pro nejmenší členy rodiny. Vlastně už mám jasno, co komu koupím a nemusím se trápit s tím, že nemám pro nejbližší originální dárek.

Já dávám Slevovkám deset hvězdiček z pěti :-)
A to kromě rychlého dodání a krásných produktů i za milou a rychlou komunikaci s obchodem! Ta je totiž pro mě stejně důležitá na internetu, jako v kamenném obchodě. A komunikace v tomto obchodě opravdu funguje tak, jak má.

Prazdné čajové pytlíky na přípravu čaje

Držím palce týmu Slevovek a přeji mnoho stejně spokojených zákazníků, jako jsem já sama.
A co vy? Máte s obchodem zkušenost nebo se stále rozmýšlíte co ze stovek krásných produktů pořídit dřív?


No comments yet.

Napsat komentář