Alandro – největší výběr pro všechny DIY kreativce

Třpytivý svět Alandro

Největším problémem nákupů na internetu je ten nekonečný prostor, kde všechny „must have“ věcičky nacházíte. Nedávno jsem objevila Alandro.cz… a život je snazší :-) Alespoň pro nás, tvořílky, kteří si rádi nalepí samolepku na zeď, zabalí dárky, nebo vyrobí přáníčko k narozeninám. Na Alandru najdete nepřeberné množství všech možných komponentů. Já si vybrala zejména ty, ze kterých snadno a rychle vyrobíte nádherné šperky. Nakoupit zde chci korálky, zapínání, i vlasce na navlékání. Drobné produkty jsou dodávány po vyhovujícím množství a za super ceny. Kromě toho je stránka přehledná, a tak se v tom počtu produktů ani na chvíli neztratíte.

Mimo bižuterii nabízí Alandro i dostatek potřeb k „výtvarničení“ a ke všem dalším kreativním záležitostem. Textilní doplňky a galanterii tvoří třeba výběr organzy a tylu, ale ani o knoflíky zde není nouze. Nabízí i pěknou škálu doplňků na oslavy a svatby, dekorací do domácnosti a potřeb pro aranžování. Internetový obchod  Alandro je rájem pro všechny kutily, výrobce, kreativce a tvořílky a tak už teď vím, že mezi jeho fanoušky nesmím chybět. :-)

Pro ty, kteří milují módy, se zde najde také pěkná řada produktů, které přistanou v košících. Od slunečních brýlí a klobouků přes kabelky a šátky, až po rukavice, pásky, nebo deštníky.
Alandro zvládne uspokojit nejednu dušičku prahnoucí po novém kousku do šatníku, ať už si ho chce sama vytvořit, nebo koupit „hotový“ :-) Díky módním doplňkům z Alandra nezapadnete do davu, protože nabízí originální kousky, a co víc, za příjemné ceny.

Novému obchodu se všemi vychytávkami nemůžu vyčíst vůbec nic – vlastně jen fakt, že nevím, co koupit dřív. A že ho mám už teď plnou hlavu. Ach jo! :-)
Už teď se těším na to, jakým směrem se bude tahle galerie všeho parádního ubírat. A také od první návstěvy vím, že nesmí chybět na webu CoTedFrci, protože ruční práce a všechny ty krásné věci od srdce, kterých je plný Pinterest, prostě letí, protože je to to nejvíc, co lidem můžeme dát. Kus sebe <3

, , , , , ,

No comments yet.

Napsat komentář